top of page

Procedura Reklamacyjna

W naszej firmie dokładamy wszelkich starań, aby wszystkie wytwarzane przez nas produkty spełniały Państwa oczekiwania – były wysokiej jakości, wolne od wad. Niemniej jednak czasem nie jesteśmy w stanie ustrzec się przed zwykłymi ludzkimi błędami . Zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa obowiązuje 2-letni okres odpowiedzialności za sprzedaż z tytułu rękojmi od daty wydania rzeczy do używania (dostawa). Jeśli w tym czasie Kupujący stwierdzi, że towar posiada wady lub jest niezgodny z umową przysługuje mu prawo do złożenia reklamacji zgodnie z obowiązującymi przepisami.


Reklamacje dotyczące zamówionych towarów zaleca się składać pisemnie poprzez e-mail na adres: vittorio.terracotte@gmail.com lub listem poleconym na adres siedziby Sprzedającego: Suwalska 11/18 Zielona Góra 65-548. Powyższe formy składania reklamacji nie wyłączają innych form jej złożenia. Wnosząc reklamację prosimy o podanie następujących danych: imię i nazwisko Kupującego, adres, dane pozwalające na identyfikację sprzedaży (np. numer zamówienia, datę transakcji), przedmiot, przyczynę i opis reklamacji, dane kontaktowe.

Reklamacje rozpatrywane są w terminie 14 dni od ich otrzymania. Szczegółowe informacje odnośnie procedury reklamacyjnej znajdują się w Regulaminie.

Prosimy pamiętać, że wytworzone z naturalnej gliny produkty ulegają przebarwieniom i zmianie koloru - czynniki te nie powinny podlegać reklamacji.

bottom of page